Вступ без результатів НМТ / ЗНО

Вступнику

СТОРІНКА  ПОСТІЙНО ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Вступ на навчання для здобуття освітнього ступеня "БАКАЛАВР" на основі ПЗСО

Інформація щодо осіб, які мають права на спеціальні умови участі у конкурсному відборі під час вступу ( в т.,ч. квота-2), вноситься до Єдиної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО)  (із доданням сканованих копій документів, що підтверджують ці права)..

Для внесення відповідної інформації вступнику необхідно до реєстрації особистого електронного кабінету (в разі вже зареєстрованого особистого електронного кабінету, до подання першої електронної заяви) звернутись до ДТЕУ  або до одного із закладів вищої (фахової передвищої) освіти для створення в ЄДЕБО картки фізичної особи та додання до неї даних документа, що підтверджує вказане право (зі сканованою копією цього документа).

Покрокова інструкція, щодо внесення даних про вступ зі спеціальними умовами (в т.ч. квоти-2), а також  допуску до участі  в індивідуальній усній співбесіді в ДТЕУ:

КРОК. 1. ПІДГОТУВАТИ сканкопії або фотокопії наступних документів:

- документ, що посвідчує особу

-  витяг із реєстру територіальної громади (зокрема, сформованого на веб-порталі «ДІЯ») або довідку про реєстрацію місця проживання (додаток 13)

- довідку про внутрішньо переміщену особу (за наявності)

- свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти  або вказати в заяві серію та номер, якщо  не маєте документа

- фотокартку розміром 3*4

КРОК 2. ЗАПОВНИТИ заяву на допуск на участь  в індивідуальній усній співбесіді (якщо немає можливості роздрукувати, напишіть заяву особисто та надішліть фотокопію)

КРОК 3. НАДІСЛАТИ заяву та пакет документів на електронну пошту kvota2@knute.edu.ua (будь-ласка, надсилайте весь пакет документів в одному листі)

КРОК 4. Приймальна комісія розгляне отримані  документи та повідомить вступника про внесення даних в ЄДЕБО щодо участі  у конкурсному відборі за  квотою-2

Зареєструвати «Особистий електронний кабінет вступника» (не плутайте з «Інформаційною сторінкою учасника ЗНО», це два різні електронні кабінети)

КРОК 5.  До 25 вересня вступник зі свого «Особистого електронного кабінету»  подає електронні заяви до участі  в конкурсному відборі за результатами  індивідуальної усної співбесіди на бажані конкурсні пропозиції (обирає ДТЕУ, спеціальність, форму здобуття освіти тощо). До кожної заяви у відповідне поле (віконечко) надрукувати або скопіювати  мотиваційний лист

Важливо! Заяви подаються тільки після підтвердження приймальною комісією квоти-2 в ЄДЕБО!!!

КРОК 6.  Індивідуальні усні співбесіди в ДТЕУ проводяться дистанційно з використанням телекомунікаційних технологій (Zoom)       до 26 вересня (дату та час проведення, посилання на Zoom-конференцію вступник отримає особисто)

ІНДИВІДУАЛЬНА УСНА СПІВБЕСІДА

КРОК 7. Не пізніше 26 вересня (додатковий етап) – рішенням приймальної комісії надаються рекомендації для зарахування на місця державного замовлення за квотою-2 (за результатами індивідуальних усних співбесід та за результатами НМТ/ЗНО)

КРОК 8. Після отримання рекомендації до зарахування (ця інформація буде доступна в особистому електронному кабінеті) вступнику необхідно до 28 вересня (додатковий етап) підтвердити своє бажання вступу у бажаний ЗВО та на бажану спеціальність (подати оригінали документів)

Як подати оригінали документів до ДТЕУ

Крокуй на зустріч своєму майбутньому!

До зустрічі в ДТЕУ!

14.07.2022