Кафедра адміністративного, фінансового та інформаційного права
Кафедра адміністративного, фінансового та інформаційного права

Випускники програми (доктор філософії)

адміністративного, фінансового та інформаційного права

Петрицький Андрій Леонідович, заступник директора департаменту публічного права Міністерства юстиції України

Коли ви навчаєтесь на бакалавраті, ви здобуваєте відповідь на питання "що?". Коли навчаєтесь на магістратурі, ви знайомитесь з відповідями на питання "як?", але це не кінець. Якщо ви бажаєте отримати відповідь на питання "навіщо?", вам потрібно вступати до аспірантури.

випускник 2018 року, тема дисертації "Правові та організаційні засади захисту персональних даних"

Немає нічого практичнішого ніж хороша теорія. Тільки досліджуючи сутність юридичних понять можна зрозуміти основи юридичної науки. А зрозумівши ці основи, ви отримаєте "інструмент" для вирішення будь-якої практичної задачі. Саме таку глибину знань надає освітня програма.

випускник 2021 року, тема дисертації "Адміністративно-правове регулювання митного оформлення в Україні"

Лісогор Юрій Борисович, юрист ТОВ "Інтер Консалтинг"

Берлач Анна Вікторівна, юрист ТОВ "Глобал Ленд"

Після закінчення магістратури зажди хочеться поскоріше розпочти практичну діяльність. Але не спішіть, візьміть паузу і подумайте. Будучи практикуючим юристом, через рік-два ви знову повернетесь до теоретичних питань, бо немає іншого шляху до відповідей. Можливо, варто одразу попрацювати над цими питаннями і зануритись в науку вже сьогодні?

випускниця 2021 року, тема дисертації "Адміністративно-правове регулювання ринку електричної енергії в Україні"

Наука та практика - це речі, які нерозривно пов'язані між собою. Саме юридичне дослідження є теоретичним підгрунтям для вирішення практичних завдань, з якими постійно стикається юрист.

випускниця 2021 року, тема дисертації "Кваліфікація адміністративних проступків на автомобільному транспорті"

Нефедова Альона Валеріївна, юрист "АП "УКРТРАНС"

05.08.2022
остання редакція 18.02.2024