logo
Кафедра адміністративного, фінансового та інформаційного права
Кафедра адміністративного, фінансового та інформаційного права
logo
Кафедра адміністративного, фінансового та інформаційного права
img

Випускники програми (доктор філософії)

адміністративного, фінансового та інформаційного права

Петрицький Андрій Леонідович, заступник директора департаменту публічного права Міністерства юстиції України

Коли ви навчаєтесь на бакалавраті, ви здобуваєте відповідь на питання "що?". Коли навчаєтесь на магістратурі, ви знайомитесь з відповідями на питання "як?", але це не кінець. Якщо ви бажаєте отримати відповідь на питання "навіщо?", вам потрібно вступати до аспірантури.

випускник 2018 року, тема дисертації "Правові та організаційні засади захисту персональних даних"

Немає нічого практичнішого ніж хороша теорія. Тільки досліджуючи сутність юридичних понять можна зрозуміти основи юридичної науки. А зрозумівши ці основи, ви отримаєте "інструмент" для вирішення будь-якої практичної задачі. Саме таку глибину знань надає освітня програма.

випускник 2021 року, тема дисертації "Адміністративно-правове регулювання митного оформлення в Україні" 

Лісогор Юрій Борисович, юрист ТОВ "Інтер Консалтинг"

Берлач Анна Вікторівна, юрист ТОВ "Глобал Ленд"

Після закінчення магістратури зажди хочеться поскоріше розпочти практичну діяльність. Але не спішіть, візьміть паузу і подумайте. Будучи практикуючим юристом, через рік-два ви знову повернетесь до теоретичних питань, бо немає іншого шляху до відповідей. Можливо, варто одразу попрацювати над цими питаннями і зануритись в науку вже сьогодні?

випускниця 2021 року, тема дисертації "Адміністративно-правове регулювання ринку електричної енергії в Україні"

Наука та практика - це речі, які нерозривно пов'язані між собою. Саме юридичне дослідження є теоретичним підгрунтям для вирішення практичних завдань, з якими постійно стикається юрист.

випускниця 2021 року, тема дисертації "Кваліфікація адміністративних проступків на автомобільному транспорті"

Нефедова Альона Валеріївна, юрист "АП "УКРТРАНС"

Гарат Михайло, викладач юридичних дисциплін у ВСП  "Коломийський економіко-правовий фаховий коледж ДТЕУ"

За відсутності вмілих лікарів складно зберегти життя людей всередині країни. За відсутності боєздатних збройних сил нереально захистити державу і народ від зовнішніх агресорів. В свою ж чергу, без освічених та справедливих юристів неможливо захистити права і свободи людей, збудувати суспільство в якому верховенство права не буде просто красивим словосполученням, де правові норми не створюватимуть можливість для свавільних рішень та несправедливості, а відповідатимуть інтересам суспільства та захищатимуть права людей. Тому, здобування юридичної освіти є не тільки важливим кроком для якоїсь конкрентної особи, але й відповідальними діями перед суспільством загалом. Саме тому необхідна якісна освіта!

випускник 2023 року, тема дисертації "Відповідальність за адміністративні правопорушення у сфері містобудівної діяльності"

Світоглядною основою для подальших кроків розвитку держави і права є усвідомлення всіма юристами важливості наукового підґрунтя та бути єдиною спільнотою, яка дотримується етичних орієнтирів у своїй професійній діяльності.

випускник 2023 року, тема дисертації "Відповідальність за адміністративні правопорушення в сфері інтелектуальної власності"

Герасименко Олександр Олександрович, президент Інституту політико-правових та релігійних досліджень, член Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Кабінеті Міністрів України 

05.08.2022
477544
1042
остання редакція 27.04.2024
477544