Кафедра адміністративного, фінансового та інформаційного права
Кафедра адміністративного, фінансового та інформаційного права

ПРАВО (ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ)

адміністративного, фінансового та інформаційного права

Код спеціальності: 081 ПРАВО

Освітній ступінь: ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ

Освітньо-наукова програма: ПРАВО

МЕТА ОСВІТНЬО-НАУКОВОЇ ПРОГРАМИ

Підготовка висококваліфікованих юристів, які відповідають запитам ринку праці на фахівців з високим творчим потенціалом, креативним мисленням, багатим запасом академічних знань, практичних вмінь і навичок, вираженими лідерськими якостями, розвинутими комунікативними здібностями, широким світоглядом та почуттям соціальної відповідальності, відданістю етичним стандартам професії, умінням вільно орієнтуватися в цифровому просторі та ефективно працювати в багатомовному середовищі.

МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ (ПОСАДИ)

Суддя; нотаріус; адвокат; державний виконавець та приватний виконавець; державний уповноважений; організатор діловодства (державні установи, система судочинства); спеціаліст державної служби; спеціаліст з питань кадрової роботи та державної служби; спеціаліст-юрисконсульт; юрист; експерт; радник; викладач вищого навчального закладу; науковий співробітник-консультант (право). Випускник освітньо-наукової програми може обіймати керівні та інші посади в органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

ПАРТНЕРИ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ, ЗАЛУЧЕНІ ДО ФОРМУВАННЯ ЗМІСТУ НАВЧАННЯ І ПРАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ

Верховний Суд; Апарат Верховної Ради України; Міністерство юстиції України; Київський оружний адміністративний суд; Союз юристів України; Ягелонський університет (м. Краків, Польща); Університет Казимира Великого (м. Бидгощ, Польща), Університет Тірани (м. Тірана, Албанія); Університет Айови (м. Айова, США).

ОСНОВНІ НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ (ПРЕДМЕТИ) ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ

Інформаційні технології в наукових дослідженнях; Інтелектуальна власність в науково-дослідній сфері; Приватні і публічні інтереси в юридичному процесі; Вітчизняне право в умовах глобалізації; Іноземна мова академічного спілкування; Іноземна мова за професійним спрямуванням; Ораторське мистецтво; Теорія і практика юридичної кваліфікації; Правові засади публічного адміністрування економіки; Комерціалізація інтелектуальної власності; Правове забезпечення фінансової та економічної безпеки; Захист економічних прав у Європейському суді з прав людини.

Крім того, на підставі положень чинного законодавства здобувачі можуть вибирати навчальні дисципліни з інших освітніх програм ДТЕУ.

КОНКУРЕНТНІ ПЕРЕВАГИ

- Участь в освітньому процесі представників вищих органів державної влади (Верховного Суду, Верховної Ради України, Міністерства юстиції України та ін.) та провідних юридичних компаній;

- Підготовка та захист дисертації під науковим керівництвом відомих вчених-правників;

- Можливість залучення до наукового керівництва дисертаціями кращих зарубіжних науковців;

- Багатий досвід створення спеціалізованих вчених рад та успішних захистів дисертацій у галузі права;

- Активна реалізація заходів академічної мобільності (академічний обмін, закордонні стажування, літні школи тощо);

- Високий рівень якості освітньої та наукової діяльності, неухильне додержання принципів академічної доброчесності;

- Можливість безкоштовного опублікування статей у фахових наукових виданнях ДТЕУ;

- Реалізація міжнародних грантових проектів;

- Всебічна підготовка до роботи в іншомовному професійному середовищі;

- Інноваційне матеріально-технічне забезпечення (SMARТ-бібліотека, технології VR, коворкінги, зала судових засідань, центр медіації тощо).

Гарант освітньої програми

доктор юридичних наук, професор Гуржій Тарас Олександрович t.gurzhii@knute.edu.ua

Офіційна назва освітньої програми

081 "ПРАВО"

Освітній ступінь

Доктор філософії

(Тривалість навчання – 4 роки)

Особливості освітньої програми

• Освітня складова програми передбачає 48 кредитів ЄКТС, з них:

36 кредитів ЄКТС для обов’язкових навчальних дисциплін спрямованих:

•  на оволодіння загальнонауковими (філософськими) компетентностями,
  • на розвиток мовних компетентностей;
  • на розвиток дослідницьких компетентностей;
  • для здобуття глибинних знань зі спеціальності

12 кредитів ЄКТС передбачено на вибіркові навчальні дисципліни, що посилює цикл професійної підготовки. Вибіркова частина програми уможливлює право вибору навчальних дисциплін, з врахуванням індивідуальних потреб аспірантів і передбачає дуальні модулі навчальних дисциплін

• Наукова складова програми передбачає здійснення наукових досліджень під керівництвом наукового керівника з відповідним оформлення одержаних результатів у вигляді дисертації. Ця складова програми охоплює 132 кредити ЄКТС і оформляється у вигляді індивідуального плану наукової роботи аспіранта.
ЗМІСТ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ

12.07.2022