Кафедра адміністративного, фінансового та інформаційного права
Кафедра адміністративного, фінансового та інформаційного права

Обговорення програми (доктор філософії)

адміністративного, фінансового та інформаційного права

Наші освітні програми - це завжди результат взаємодії багатьох сторін. У програмі поєднані інтереси здобувачів, абітурієнтів, викладачів, роботодавців тощо. Саме тому у процесі навчання ви отримаєте грунтовні теоретичні знання та конкретні практичні навички, які сьогодні є найбільш актуальними та важливими.

Ми не стоїмо на місці та постійно працюємо над удосконаленням своїх освітніх програм, а тому завжди відкриті до зауважень та пропозицій. Якщо ви здобувач освіти, абітурієнт, викладач, работодавець, представник державних органів або органів місцевого самоврядування, чи у вас просто є пропозиція, яка покращить якість нашої програми, - не зволікайте, пишіть нам на електронну пошту: adminpravo@knute.edu.ua. В темі листа вказуйте "пропозиції до ОНП".

Нижче ви можете дізнатись більше про роботу над удосконаленням освітньої програми

Ми завжди тримаємо вас в курсі щодо оновлення освітньої програми та щодо зауважень і пропозицій, які враховані в поточній редакції програми.

остання редакція 18.02.2024