До дня рекламіста міжнародний круглий стіл «Журналістика та реклама: нова медіареальність»

Кафедрою журналістики та реклами Державного торговельно-економічного університету в межах серії заходів до Дня рекламіста 20 жовтня 2022 року було організовано Міжнародний круглий стіл «Журналістика та реклама: нова медіареальність». Захід пройшов у режимі прямої online трансляції з дотриманням заходів безпеки.

З вітальною промовою до гостей звернулася проректор з навчальної роботи Державного торговельно-економічного університету, доктор економічних наук, професор Світлана Мельниченко та завідувач кафедри журналістики та реклами, професор, доктор економічних наук Діана Файвішенко.

Модератором міжнародного круглого столу виступила професор кафедри журналістики та реклами, доктор філософських наук Ольга Добродум, яка привітала учасників з професійним святом – Днем рекламіста та наголосила на основні тематичні напрями роботи:

• Журналіст, рекламіст та фахівець зі зв’язків з громадськістю: актуальні компетентності та затребувані роботодавцями навички
  • Інноваційні освіті технології та інструменти при підготовці журналістів, рекламістів та фахівців за зв’язків з громадськістю
  • Перспективи розвитку медійної сфери: діалог освіти та бізнесу

До розмови підключилися науковці Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Національного університету охорони здоров’я імені П. Л. Шупика, Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, Державного університету «Житомирська політехніка», Державного податкового університету, Євразійсього національного університету імені Л.М. Гумільова (Казахстан), Міжнародного центру освітянських та дослідницьких тренінгів (Естонія), Єреванського державного університету (Арменія), Університету Коменського (Словаччина), Академії Полонія (Польща), Бельсько-Бяльської школи фінансів та права (Польща), Зеленогурського університету (Польща), Академії мови іврит (Ізраїль), Університет Екс-Марсель (Франція), Британського університету в Дубаї (ОАЕ).

У рамках міжнародного круглого столу активну участь взяли науковці, викладачі, практики та здобувачі вищої освіти.

До виступів, привітань та обговорення на міжнародному круглому столі долучилися: Євгенія РОДІОНОВА, засновниця агенції діджитал-маркетингу «Content.UA»; Михайло ПЕТРУСЯК, управляючий творчим відділом BBDO Ukraine;

• д-p.філософ.наук Ольга ДОБРОДУМ, канд. філософ. наук Едуард МАРТИНЮК, канд. філософ. наук Олена НИКИТЧЕНКО, M. ks. prałat, рrof. dr hab. dr h.c. Andrzej KRYŃSKI (Польща), Ph.D. Ян ГОЛОНИЧ (Словаччина),сandidate in economics Hasmik HOVHANESIAN (Armenia), д-p. філософ. наук Юлія ШАПОВАЛ (Казахстан), Ph.D. Кирило АСЛАНОВ (Ізраїль), Ph.D. Muhammad Zohair Jammal (UAE), д-p. філол. наук Оксана ШОСТАК (Франція), канд.філософ.наук Ольга ГОЛЬД (France), Ph.D. Aleksander SAPIŃSKI (Poland), магістрантка Діна ІМАНМУХАМЕД (Казахстан), магістрантка Каріна АМАНТАЄВА (Казахстан), student Karol WARCHOŁ (Poland), student Patryk WIŚNIEWSKI (Poland), д-р наук соц. ком. Олена ІВАНОВА, д-р наук соц. ком. Наталія ЗИКУН, канд.екон.наук Олексій СИДОРЕНКО, д-p. філософ. наук Вадим СЛЮСАР, канд. істор. наук Ірина СИДУН, канд. істор. наук Станіслав КОВАЛЬСЬКИЙ, д-p. філософ. наук Юлія ШАПОВАЛ (Казахстан), д-p. філол. наук Алла БОЙКО, д-p. філол. наук Марина НАВАЛЬНА, Ph.D. Ольга ГОЛЬД (France), канд. філол.наук Євген ШКУРОВ, Ph.D. Катерина ФЕДОРИШИНА, канд. екон. наук Ірина ГАМОВА, студентка Аліна КОНОВАЛОВА, асист. Микола СЛЮСАР, магістрантка Діна ІМАНМУХАМЕД (Казахстан), магістрантка Каріна АМАНТАЄВА (Казахстан), магістрантка Діна БЕРНАЦЬКА та інші.

Круглий стіл надав можливість обговорити у міжнародному форматі питання адаптації журналістської діяльності до реалій сьогодення, визначити роботу редакцій та висвітлити актуальні питання для подальшої дискусії на Міжнародній науково-практичній конференції «Образи сучасності в міжнародному знанні» 22 жовтня 2022 року.

Особлива подяка за організацію зустрічі завідувачу кафедри журналістики та реклами, професор, доктор економічних наук Діана Файвішенко та модератору зустрічі професору кафедри журналістики та реклами, доктору філософських наук Ользі Добродум.

Окрема подяка за інформаційну підтримку та популяризацію зустрічі у соціальних мережах університету Творчому Рекламному Об’єднанню Студентів (ТРОС): Богдану Кулинко, Катерині Гнатенко, Діані Гохберг, Катерині Голік, Єві Файвішенко, Ілоні Антонюк та  представникам кафедри Євгену Шкурову, Катерині Федоришиній та Ользі Юсуповій.

Кафедра журналістики та реклами вітає всіх колег із професійним святом – Днем рекламіста!

Бажаємо креативних рішень, натхнення, наснаги та цікавих проєктів і нових зустрічей!

Згуртований ДТЕУ – разом ми сила!
Разом до перемоги!
Приєднуйся і дій!