День вступника ДТЕУ
Загальна інформація
Запрошуємо вас 5 листопада на День вступника Державного торговельно-економічного університету!
Ви зможете особисто поспілкуватися з представниками приймальної комісії та отримати відповіді на всі питання щодо умов навчання, наших освітніх програм та спеціальностей. Також, на вас чекатимуть екскурсії, майстер-класи та зустріч із нашими студентами, які поділяться своїм досвідом вступу та враженнями від насиченого студентського життя університету.
Чекаємо за адресою: м. Київ, вул. Кіото, 19
Реєстрація за посиланням:
https://forms.office.com/r/1Fc2VEizfy
До зустрічі в ДТЕУ!
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)