День вступника ДТЕУ

Запрошуємо вас 5 листопада на День вступника Державного торговельно-економічного університету!

Ви зможете особисто поспілкуватися з представниками приймальної комісії та отримати відповіді на всі питання щодо умов навчання, наших освітніх програм та спеціальностей. Також, на вас чекатимуть екскурсії, майстер-класи та зустріч із нашими студентами, які поділяться своїм досвідом вступу та враженнями від насиченого студентського життя університету.

Чекаємо за адресою: м. Київ, вул. Кіото, 19

Реєстрація за посиланням: