Рейтингові списки вступників (вступ 2023)

Вступнику

Протокол від 01.08.2023 № 50

п. 5. Про рейтингові списки вступників  на навчання для здобуття ступеня  бакалавра на основі повної загальної середньої освіти  (за кошти державного або регіонального замовлення)

-- заочна форма здобуття освіти

п. 6. Про рейтингові списки вступників  на навчання для здобуття ступеня  бакалавра на основі повної загальної середньої освіти  (за кошти фізичних та/або юридичних осіб)

-- заочна форма здобуття освіти

п. 7. Про рейтингові списки вступників на навчання для здобуття ступеня  молодшого бакалавра на основі повної загальної середньої освіти  (за кошти державного або регіонального замовлення)

-- денна форма здобуття освіти

п. 8. Про рейтингові списки вступників на навчання для здобуття ступеня  молодшого бакалавра на основі повної загальної середньої освіти  (за кошти фізичних та/або юридичних осіб)

-- заочна форма здобуття освіти

п. 9. Про рейтингові списки вступників  на навчання для здобуття ступеня  бакалавра на основі НРК5  (за кошти державного або регіонального замовлення).

-- денна форма здобуття освіти (1 рік 10 місяців)

-- денна форма здобуття освіти (2 рік 10 місяців)

-- заочна форма здобуття освіти (2 роки 6 місяців)

-- заочна форма здобуття освіти (3 роки 6 місяців)

п. 10. Про рейтингові списки вступників  на навчання для здобуття ступеня  бакалавра на основі НРК5  (за кошти фізичних та /або юридичних осіб).

-- денна форма здобуття освіти (1 рік 10 місяців)

-- денна форма здобуття освіти (2 рік 10 місяців)

-- заочна форма здобуття освіти (2 роки 6 місяців)

-- заочна форма здобуття освіти (3 роки 6 місяців)

п. 11. Про рейтингові списки вступників  на навчання для здобуття ступеня  бакалавра на основі НРК5 (ОПС фахового молодшого бакалавра) (за кошти державного або регіонального замовлення).

-- заочна форма здобуття освіти (3 роки 6 місяців)

п. 12. Про рейтингові списки вступників  на навчання для здобуття ступеня  бакалавра на основі НРК5  (ОПС фахового молодшого бакалавра)  (за кошти фізичних та/або юридичнгних осіб).

-- заочна форма здобуття освіти (3 роки 6 місяців)

п. 13. Про рейтингові списки  осіб, які не менше одного року здобувають ступінь бакалавра і вступають на 2 курс для здобуття ступеня бакалавра за іншою спеціальністю (на вакантні місця) (за кошти фізичних та/або юридичних осіб)

Протокол від 22.08.2023 № 67

п. 3. Про рейтингові списки вступників на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра (за кошти державного замовлення)