Міжнародна науково-практична конференція "Реформування економічної системи України в контексті міжнародного співробітництва" у ВТЕІ КНТЕУ

В роботі наукового заходу взяли участь 352 науковці. Серед них 11 вищих навчальних закладів, що представляли 10 європейських країн, та 26 ВНЗ України.
    Співорганізаторами науково-практичної конференції виступили Київський національний торговельно-економічний університет, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, Університет гуманітарно-природничих наук імені Яна Кохановського (м. Кельце, Польща), Університет "Petre Andrei" (м. Яси, Румунія), Академічне товариство імені Михайла Балудянського (м. Кошице, Словацька Республіка), Уральський державний економічний університет (м. Єкатеринбург, Російська Федерація), Красноярський державний торговельно-економічний університет (Російська Федерація) та інші вищі навчальні заклади.
    До учасників конференції, які представляли вищі навчальні заклади і наукові центри Польщі, Росії, Румунії, Казахстану, Латвії, Молдови, Словаччини, Німеччини, Голландії та України, з вітальним словом звернувся директор інституту, доктор економічних наук, професор Сусіденко Валентин Трохимович.
    Під час пленарного засідання проведено 4 телемости: з Уральським державним економічним університетом, Красноярським державним торговельно-економічним інститутом, університетом "Petre Andrei" (м. Яси, Румунія) і Слов'янським університетом Вищої школи економіки Республіки Молдова. Широта наукових інтересів професорсько-викладацького колективу ВТЕІ КНТЕУ знайшла відображення в доповідях провідних науковців інституту.
    В рамках роботи конференції працювали 10 секцій за науковими напрямками:
1. Проблеми і перспективи входження України в світове господарство та шляхи покращення зовнішньоекономічної діяльності України.
2. Євроінтеграційна перспектива та інвестиційний потенціал економіки України: теорія, методологія, практика.
3. Фінансова система України: формування, розвиток та інтеграція до світової фінансової системи.
4. Міжнародні стандарти та проблеми уніфікацій обліку, аналізу і аудиту.
5. Проблеми впровадження інформаційних технологій в економіці.
6. Маркетингові складові економіки підприємства та стратегія маркетингової діяльності у сучасній економіці.
7. Методологічні засади підготовки майбутніх фахівців: філософські, педагогічні, лінгвокультурні аспекти.
8. Розвиток туристичної індустрії і готельного бізнесу: вітчизняний та світовий досвід.
9. Правове забезпечення економічних інтересів України у період трансформації міжнародних відносин. Психологія соціуму: вплив, протиріччя, сучасність розвитку.
10. Проблеми управління якістю підготовки фахівців в умовах інтеграції в міжнародний освітній простір.
    Актуальність проблематики, яка обговорювалась на конференції, викликала великий інтерес серед науковців, представників органів влади, засобів масової інформації і студентів. На конференції виголошувались доповіді українською, російською, англійською мовами, що не стало на заваді творчому, зацікавленому та конструктивному спілкуванню.
    За результатами роботи конференції обговорено і ухвалено рекомендації, спрямовані на пошук шляхів вирішення актуальних питань, які обговорювались під час роботи науково-практичного заходу.
    Список вищих навчальних закладів та наукових центрів, представники яких взяли участь в роботі Міжнародної науково-практичної конференції "Реформування економічної системи України в контексті міжнародного співробітництва".

Учасники з-за кордону
1. ГОУ ВПО "Красноярский государственный торгово-экономический інститут" (Российская Федерация)
2. ГОУ ВПО "Уральский государственный єкономический университет", (г. Екатеринбург, Российская Федерація)
3. Університет "Politechnika Krakowskа im. Tadeusza Ko?ciuszkі" (Польща)