Ключові рішення засідання вченої ради ДТЕУ 29 серпня 2023 року

Постанова «Про зміни загальної чисельності та квот виборних представників до складу вченої ради та конференції трудового колективу ДТЕУ»

Постанова «Про забезпечення якісного вивчення, викладання та використання англійської мови в університеті»

Постанова «Про підготовку докторів наук та докторів філософії в ДТЕУ»

Постанова «Про затвердження тем дисертаційних робіт здобувачів наукового ступеня доктора наук»

Постанова «Про затвердження тем дисертаційних робіт здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії»

Постанова «Про затвердження Положення про присвоєння почесних звань Державного торговельно-економічного університету»

Постанова «Про затвердження Положення про факультет інформаційних технологій Державного торговельно-економічного університету»

Постанова «Про внесення змін до графіків освітнього процесу»

Постанова «Про затвердження Зведеного плану проведення науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, конкурсів на 2024 рік»

Постанова «Про затвердження програм та робочих програм навчальних дисциплін, атестації здобувачів»

Постанова «Про надання дозволу на виконання науково-педагогічної роботи Мазаракі А. А.»

29.08.2023
остання редакція 05.10.2023