Ключові рішення засідання вченої ради ДТЕУ 25 квітня 2024 року

Постанова «Про забезпечення стратегії розвитку факультету інформаційних технологій»

Постанова «Про забезпечення стратегії розвитку факультету фінансів та обліку»

Постанова «Про удосконалення організаційної структури ДТЕУ (щодо кафедри готельно-ресторанного бізнесу)»

Постанова «Про удосконалення організаційної структури ДТЕУ (щодо кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю)»

Постанова «Про рекомендацію до видання монографії»

Постанова «Про рекомендацію до видання підручника»

Постанова «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати академічних стипендій у Державному торговельно-економічному університеті»

Постанова «Про затвердження програм вступних іспитів до аспірантури зі спеціальностей»

04.07.2024
остання редакція 04.07.2024