Радіодиктант національної єдності

Щорічний Радіодиктант національної єдності, який традиційно проводиться напередедні Дня української писемності та мови, українці писатимуть 25 жовтня 2024 року. Авторкою цьогоріч стала письменниця Оксана Забужко, текст матиме назву «Магія голосу». Читатиме текст письменник, музикант, екоактивіст Павло Вишебаба, який мобілізувався до лав ЗСУ з початком повномасштабного російського вторгнення.

Коли писати диктант та де слухати

Диктат почнеться 25 жовтня об 11:00.

Його транслюватимуть на всіх платформах Суспільного — телебаченні, радіо та диджиталі:

Куди надіслати диктант на перевірку

Роботи прийматимуть онлайн та офлайн.

• надіслати текст Радіодиктанту паперовим листом за адресою: 01001 м. Київ, вул. Хрещатик, 26. Важливо, щоб на штемпелі була дата не пізніше 27 жовтня;
  • сфотографувати / відсканувати написаний текст (у форматі .jpg, .png, .jpeg, .tiff, .pdf) та надіслати його до 11:00 28 жовтня на адресу rd@suspilne.media.

24.10.2024
остання редакція 24.10.2024