logo
ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
logo
ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
img

VІІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція іноземними мовами «Наука XXI століття: виклики сьогодення»

Загальна інформація

Кафедра сучасних європейських мов факультету міжнародної торгівлі та права спільно з кафедрою іноземної філології та перекладу факультету торгівлі та маркетингу 15 травня 2025 року в дистанційному форматі на онлайн-платформі ZOOM провели VІІІ Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію іноземними мовами «Наука XXI століття: виклики сьогодення».

Конференцію відкрила завідувач кафедри сучасних європейських мов Тетяна Віталіївна Гарбуза, кандидат педагогічних наук, доцент, яка підкреслила важливість володіння іноземними мовами в сучасному світі. Відзначила, що такі конференції є чудовою нагодою для студентів вдосконалювати свої знання та навички, а також побажала учасникам успіхів у науковій діяльності та нових досягнень у їхній майбутній кар’єрі.

Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Герасименко Анжеліка Григорівна, доктор економічних наук, професор, у своєму вітальному слові наголосила на значенні наукової роботи студентів. Вона зазначила, що участь у таких заходах сприяє розширенню їхнього кругозору та професійному зростанню, побажала студентам натхнення і звершень у їхніх наукових дослідженнях.

У конференції взяли участь 198 студентів із 12 навчальних закладів України. Серед українських навчальних закладів були представлені: Державний торговельно-економічний університет, Львівський торговельно-економічний університет, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Львівський національний університет імені Івана Франка, Запорізький національний університет, Вінницький національний технічний університет, Національний університет «Одеська юридична академія», Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Вінницький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету, Ужгородський торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету та інші.

Після пленарного засідання конференція продовжила свою роботу на секційних засіданнях, які охоплювали такі напрями: економіка, фінанси й аудит; інформаційні технології; філологічні науки; міжнародна торгівля і право; менеджмент, маркетинг і реклама; психологія.

На конференцію для обговорення було подано 198 доповідей англійською, німецькою та чеською мовами.

Організаційний комітет щиро дякує учасникам за їхню активну участь і бажає всім мирного неба та перемоги!

 Нипадимка Алла Сергіївна,
доктор філософії з галузі «Гуманітарні науки. Філологія»,
доцент кафедри сучасних європейських мов

Гарбуза Тетяна Віталіївна,
завідувач кафедри сучасних європейських мов

15.05.2025
43630
остання редакція 19.05.2025