Допомога постраждалим

Адміністрація та Профспілка працівників і студентів КНТЕУ як завжди  забезпечує безперебійне функціонування всіх складових життєдіяльності університету. У непростий для країни час особливо важливо зберегти здоров’я,  соціально захистити і допомогти  громадянам, насамперед постраждалим учасникам акцій протесту.

Адміністрація та Профспілка працівників і студентів КНТЕУ готові у разі потреби надати допомогу особам, які постраждали в період протистоянь.

Звертаємось до Ради студентського самоврядування (РСС) з пропозицією висунути  кандидатури  для переведення на навчання за державні кошти постраждалих студентів або отримання ними матеріальної допомоги.

Інформацію надавати Голові РСС  –  Кладченко Марії, ФФБС, 5 курс, 2 група, e-mail: rss@knteu.kiev.ua

Співробітникам необхідно звернутися до Профспілки  працівників і студентів КНТЕУ:

вн.тел.1019, міський 531-47-35,  вул. Кіото, 21, корпус Д, кім.104;

вн. тел. 1301, міський  531-47-76, вул. Кіото, 19, корпус А, кім. 326, e-mail: bay@knteu.kiev.ua

Крім того, інформуємо, що в університеті організовано роботу практичних психологів з надання психологічної підтримки, проведення консультацій співробітникам та студентам:

Центр психологічного забезпечення кафедри психології – вул. Кіото,19, корпус Б, кім.404-а, 404-б, вн. тел. 1580
     Директор центру - Ржевський Геннадій Миколайович, моб.тел. (067) 903-84-98, e
-mailmanpower88@ukr.net

Практичний  психолог – вул. Мілютенко, 8, корпус Г, кім. 210-212,  вн. тел. 1475, міський 531-48-54, e-mail: psiholog@knteu.kiev.ua

25.02.2014
adv