Громадська позиція студентів КНТЕУ - приклад для наслідування
Загальна інформація
Студенти КНТЕУ завжди були в центрі суспільно-політичного життя країни. Так, можна згадати велику кількість заходів, у т.ч. благодійних акцій, організаторами й активними учасниками яких були наші студенти: допомога дитячим будинкам, донорство крові, волонтерський рух під час трагічних подій на Майдані і тепер у Східній Україні. Підтвердженням цим словам є визнання суспільством ролі національно-патріотичного виховання студентів КНТЕУ, які стали прикладом для наслідування.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)