Громадська позиція студентів КНТЕУ - приклад для наслідування

Студенти КНТЕУ завжди були в центрі суспільно-політичного життя країни. Так, можна згадати велику кількість заходів, у т.ч. благодійних акцій, організаторами й активними учасниками яких були наші студенти: допомога дитячим будинкам, донорство крові, волонтерський рух під час трагічних подій на Майдані і тепер у Східній Україні. Підтвердженням цим словам є визнання суспільством ролі національно-патріотичного виховання студентів КНТЕУ, які стали прикладом для наслідування.

26.06.2014
adv