22 вересня – День партизанської слави
Загальна інформація
З нагоди державного свята, Дня партизанської слави, студентство КНТЕУ відвідало Парк партизанської слави. Молодь поклала квіти до пам’ятного знаку та взяла участь в урочистому зібранні ветеранів партизанського руху, активу громадськості та молоді Києва. Студенти також завітали до Музею партизанської слави та оглянули його експозиції.
В університеті організовано змістовну тематичну виставку про партизансько-підпільний рух на Україні у часи Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років і вагомий внесок партизан у визволення України та здобуття Перемоги.
Ректорат та Рада ветеранів війни і праці КНТЕУ привітали ветеранів війни – членів університетської організації вітальними листівками.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)