22 вересня – День партизанської слави

З нагоди державного свята, Дня партизанської слави, студентство КНТЕУ відвідало Парк партизанської слави. Молодь поклала квіти до пам’ятного знаку та взяла участь в урочистому зібранні ветеранів партизанського руху, активу громадськості та молоді Києва. Студенти також завітали до Музею партизанської слави та оглянули його експозиції.

В університеті організовано змістовну тематичну виставку про партизансько-підпільний рух на Україні у часи Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років і вагомий внесок партизан у визволення України та здобуття Перемоги.

Ректорат та Рада ветеранів війни і праці КНТЕУ привітали ветеранів війни – членів університетської організації вітальними листівками.

22.09.2014
Vita