Делегація з Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ
Загальна інформація
6 листопада 2014 року представники факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу за активної участі ради студентського самоврядування зустріли делегацію, яка приїхала до Києва з Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ.
Cтуденти відвідали парк Кіото та Київський національний торговельно-економічний університет.
Під час екскурсії гості мали змогу ознайомитися з туристичними об'єктами міста та побувати у місцях, які стали відомі світу за часів "Революції гідності". Зокрема, екскурсія включала в себе огляд таких об'єктів, як: вул. Інститутська, вул. Хрещатик, Майдан Незалежності, Будинок профспілок, арка "Дружби народів", Музей води, Маріїнський парк, метро «Арсенальна», музей Великої Вітчизняної Війни та Києво-Печерська Лавра.
День в екскурсантів був цікавим та насиченим!
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)