Делегація з Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ

6 листопада 2014 року представники факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу за активної участі ради студентського самоврядування зустріли делегацію, яка приїхала до Києва з Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ.

Cтуденти відвідали парк Кіото та Київський національний торговельно-економічний університет.

Під час екскурсії гості мали змогу ознайомитися з туристичними об'єктами міста та побувати у місцях, які стали відомі світу за часів "Революції гідності". Зокрема, екскурсія включала в себе огляд таких об'єктів, як: вул. Інститутська, вул. Хрещатик, Майдан Незалежності, Будинок профспілок, арка "Дружби народів", Музей води, Маріїнський парк, метро «Арсенальна», музей Великої Вітчизняної Війни та Києво-Печерська Лавра.

День в екскурсантів був цікавим та насиченим!

06.11.2014
Vita