Спільне засідання адміністрації університету з випускниками шкіл Деснянського району міста Києва
Загальна інформація
Адміністрація університету спільно з представниками приймальної комісії 18 листопада 2014 року провели зустріч з делегатами від шкіл Деснянського району. Під час зустрічі школярів проінформовано про особливості вступної кампанії до КНТЕУ в 2015 році, широкий перелік спеціальностей, затребуваних на ринку праці, які пропонує університет для здобуття ступеня бакалавра.
Особливу зацікавленість аудиторії викликало обговорення переліку конкурсних предметів, з яких вступники при вступі до університету подаватимуть сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, та застосування вагових коефіцієнтів у обрахунку конкурсного бала.
За відгуками школярів, зустріч була дуже змістовною і своєчасною, більша частина з наданої інформації була для них новою і потребувала роз’яснень.
Для школярів організовано екскурсію університетом та надано можливість відвідати ярмарку вакансій.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)