Оголошеннявсі

Спільне засідання адміністрації університету з випускниками шкіл Деснянського району міста Києва

Адміністрація університету спільно з представниками приймальної комісії 18 листопада 2014 року провели зустріч з делегатами від шкіл Деснянського району. Під час зустрічі школярів проінформовано про особливості вступної кампанії до КНТЕУ в 2015 році, широкий перелік спеціальностей, затребуваних на ринку праці, які пропонує університет для здобуття ступеня бакалавра.

Особливу зацікавленість аудиторії викликало обговорення переліку конкурсних предметів, з яких вступники при вступі до університету подаватимуть сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, та застосування вагових коефіцієнтів у обрахунку конкурсного бала.

За відгуками школярів, зустріч була дуже змістовною і своєчасною, більша частина з наданої інформації була для них новою і потребувала роз’яснень.

Для школярів організовано екскурсію університетом та надано можливість відвідати ярмарку вакансій.

17.11.2014
adv