Пішов з життя талановитий та відомий український вчений, щирий патріот України МНИХ Євген Володимирович

МНИХ Євген Володимирович
28.04.1948 – 24.11.2014

«Миле моє ТОВАРИСТВО!
З ВАМИ живу і радію,
З ВАМИ працюю і мрію,
З ВАМИ все, що втратив – знайшов,
З ВАМИ повірив в любов!»

Євген Мних

24 листопада 2014 року пішов з життя завідувач кафедри фінансового аналізу і контролю Київського національного торговельно-економічного університету, доктор економічних наук, професор Євген Володимирович Мних людина величезних чеснот, з безмірною, щирою вірою в Бога, який вмів бачити й розкривати в людях найкраще.

Мних Євген Володимирович брав активну участь у розбудові української державності та реформуванні фінансової системи країни, заснував наукову школу аудиту, під його керівництвом було підготовлено 44 кандидати та 3 доктори наук. Євген Володимирович був членом редакційних колегій 5 фахових українських журналів, членом вченої та методичної рад, спеціалізованої вченої ради із захисту дисертацій КНТЕУ, членом наукової ради Міністерства фінансів України.

Молодому поколінню залишився великий науковий спадок – 20 монографій, 15 підручників, понад 300 наукових праць. Професор користувався великою повагою у колективі та серед студентів університету.

Наші серця навіки збережуть образ талановитого та відомого українського вченого, доброї, життєрадісної особистості, щирого патріота України. Його щира, співоча душа назавжди залишиться з нами.

Колектив університету безмежно сумує та висловлює співчуття родині та близьким покійного…

Листи-співчуття:

ЧТЕІ КНТЕУ
     Харківський державний університет харчування і торгівлі
     Чернівецьке вище комерційне училище КНТЕУ
     Ужгородський національний університет
     Харкiвський торговельно-економiчний iнститут КНТЕУ
     Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ
     Полтавський університет економіки і торгівлі
     Рахункова палата України
     Національний лісотехнічний університет України
     Львівський національний університет імені Івана Франка