Відкрита лекція почесного президента Гільдії медоварів України Соломки Василя Олексійовича

26 листопада 2014 року на кафедрі технології та організації ресторанного господарства для студентів факультету ресторанно-готельного і туристичного бізнесу 5 курсу 5 групи спеціальності «Технології в ресторанному господарстві» проведено відкриту лекцію на тему «Сучасні технології використання апіпродуктів у виробництві харчової продукції», яку прочитав провідний науковець у галузі технологій медоваріння - почесний президент Гільдії медоварів України, кандидат технічних наук Соломка Василь Олексійович. На лекції  було проаналізовано сучасні підходи до використання апіпродуктів у виробництві харчової продукції та технології консервування харчових продуктів з використанням меду.

25.11.2014
Vita