Кафедра адміністративного, фінансового та інформаційного права
Кафедра адміністративного, фінансового та інформаційного права

адміністративного, фінансового та інформаційного права

Arte et humanitate, labore et sciential
МИСТЕЦТВОМ І ЛЮДЯНІСТЮ, ПРАЦЕЮ І ЗНАННЯМ

Вітаємо на сторінці кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права

Наші викладачі приділяють увагу практичним навичкам, застосовуючи сучасні методи навчання, які вчать мислити критично та ефективно вирішувати практичні ситуації.

В нас ви знайдете широкий вибір дисциплін, які студент може обрати самостійно, таким чином сформувавши власну освітню траєкторію та реалізувавши свої особисті інтереси.

Ми співпрацюємо з кращими юридичними фірмами, органами державної влади та органами місцевого самоврядування, щоб наш освітній процес повністю відображав потреби професійного ринку. Більше того, представники юридичних фірм, судді та представники органів влади складають суттєву частину викладацького складу кафедри.

Наші освітні програми

mail  Ми зібрали відповіді на найпоширеніші запитання

Чому варто вступати на наші програми?

Ким я зможу працювати після закінчення навчання?

03.09.2013
JuliaGajdaj