logo
Кафедра адміністративного, фінансового та інформаційного права
Кафедра адміністративного, фінансового та інформаційного права
logo
Кафедра адміністративного, фінансового та інформаційного права
img

Кращі студенти

адміністративного, фінансового та інформаційного права

AMAT VICTORIA CURAM
ПЕРЕМОГА ЛЮБИТЬ ПІДГОТОВКУ

  

ЯЦЬКО ТЕТЯНА
2 курс 5 група ФМТП      

В 2013 р. закінчила міжнародну українську школу в м.Париж, де брала активну участь у шкільному житті, була президентом клубу «Дипломат». Паралельно навчалась у  Парижському ліцеї «Hulst».
Неодноразово брала участь у олімпіадах з французької мови.
У 2013р. зайняла 1 місце у I етапі Університетської олімпіади з французької мови та прийняла участь у у відбірковому турнірі ХІІ Чемпіонату КНТЕУ з «Брейн-рингу» – гри «Що? Де? Коли?».
У 2014р. брала участь у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з французької мови та прийняла участь у всезагальному обливанні «ice bucket challenge» в КНТЕУ.

  

ЮЗЬКІВ ЮЛІЯ
2 курс 6 група ФМТП    

В 2013 році закінчила Болехівську ЗОШ І-ІІІст. №1- була нагороджена золотою медаллю. Протягом навчання в школі брала участь у шкільних,міських та обласних олімпіадах з математики,хімії,правознавства,географії,фізкультури. У 2012 році була нагороджена дипломом ІІІ ступеня за зайнята 3 місце на олімпіаді з фізкультури. Брала активну участь в спортивному та громадському житті школи: протягом 10-11 класу була Головою учнівського самоврядування школи.
У стінах університету з перших днів проявила себе активною та цілеспрямованою студенткою. На даний час є головою правового сектору РСС ФМТП, учасником Правничого клубу, член НТСА та МВ, староста в гуртожитку. 
Брала участь у різних факультетських та університетських заходах, а саме:
• День Юриста 2013;
• Участь у відбірковому турнірі ХІІ Чемпіонату КНТЕУ з «Брейн-рингу» – гри «Що? Де? Коли?»;
• Участь в VI консумерському фестивалі;
• Участь у студентській науково-практичній конференції «Універсальні та національні виміри життя і творчості Т.Г. Шевченка».

  

ГАРАТ МИХАЙЛО
 студент 4 курсу  3 групи ФМТП

 Навчався в середній загальноосвітній школі №8 м.Коломия (Івано-Франківська обл.). За успіхи у спорті (футболі) був запрошений у республіканське Вище училище фізичної культури, де і закінчив здобувати середню загальну освіту.
У шкільні роки брав участь в олімпіадах з різноманітних дисциплін. Зокрема був переможцем III-го етапу олімпіади з хімії. Також Михайла цікавить історія: був учасником наукових конференцій з цього предмету.
Хобі - читання художньої літератури.
В університеті Михайло в першу чергу прагне добре навчатися, а також бути активним учасником культурних заходів, які проводяться на факультеті. Бере участь у проведенні концертів, свят та інших заходів у ролі ведучого. Зокрема, був ведучим посвячення у першокурсники  в 2013 році.

  

МАРИНА СКРИПАК
студентка 2 курсу 3 групи ФМТП

 Навчалась у гімназії № 117 ім.Лесі Українки з поглибленим вивченням іноземних мов м. Києва.Зайняла 2-ге місце на Всеукраїнському конкурсі науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук по секції теорії та практики перекладу англійської мови. Неодноразово отримувала призові місця у Всеукраїнських олімпіадах з української, англійської, німецької мов. Брала участь у білоруській моделі конференції ООН "Біломун", яка проходила у Мінську у 2011 році.
Марина з дитинства займається танцями. Останні 5 років у колективі «А6 Excellence». З хореографічним колективом неодноразово ставала володарем першого місця і отримувала Гран Прі на Всеукраїнському фестивалі Чорноморські Ігри. Також брала участь у масштабних шоу-проектах, таких як хореографічне оформлення презентації дитячого альбому співачки Гайтани; відкриття стадіону «Олімпійський» і багатьох інших.
Окремо від колективу брала участь у проекті «Молодь має талант», де зайняла призове місце.  Марина грає на гітарі, займається фітнесом.

ХМАРА ВІКТОРІЯ 
студентка 2 курсу  3 групи ФМТП

Закінчила гімназію №136 м. Києва. Навчалася у класі із поглибленим вивченням іноземних мов (англійська, німецька).
Неодноразово брала участь у олімпіадах з англійської мови, займала призові місця. Захищала науково-дослідницьку роботу з англійської мови.  З самого дитинства Вікторія займалася творчою діяльністю. Закінчила музичну школу по класу фортепіано. У здобутку студентки більше 20 музичних конкурсів, на більшості з яких вона займала призові місця і ставала володарем Гран Прі. Також брала участь у міжнародному конкурсі "Південний експрес", на якому  зайняла 1- е місце. 6 років займалася спортивно-бальними танцями у колективі, якому згодом було присвоєно статус "Народного".
У вільний час полюбляє грати на гітарі та займатися самовдосконаленням, читає художню літературу. 
В університеті Вікторія входить до складу команди факультету міжнародної торгівлі та права та до юридичного клубу. Бере участь у конференціях, круглих столах.

БОНЬ БОГДАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ
студент 4 курсу 4 групи ФМТП

 Здобутки:

- Президент «Правничого клубу КНТЕУ»;
- член ради РСС;
- участь у конференції, присвяченій адміністративному та кримінальному покаранню за недотримання норм ведення підприємницької діяльності в рамках консумерського фестивалю;
- участь у круглому столі, присвяченому відшкодуванню моральної шкоди та різним аспектам її застосування;
- участь у конференції, присвяченій захисту прав споживачів (за присутності представників Consumers International);
- брав участь в організації Дня ФМТП;
- участь в олімпіаді з історії;
- учасник спартакіади КНТЕУ по «народному жиму» (участь), спартакіади КНТЕУ з пауерліфтингу.

БУЛЬБА АЛЬОНА СЕРГІЇВНА
студентка 2 курсу  5 групи ФМТП

У 2012 р. закінчила Ічнянську ЗОШ I-III ст. №4, була нагороджена золотою медаллю. Брала активну участь у шкільному житті, неодноразово ставала призеркою шкільних, районних та обласних олімпіад.
У 2010 році стала переможцем районного та лауреатом обласного конкурсу «Податки очима дітей».
У 2013 р. була призначена заступником голови секретаріату РСС ФМТП. Стала учасницею студентської наукової конференції «Відновлення економічного зростання в Україні: погляд молоді» з науковою доповіддю на тему «Вплив змін та доповнень до Кодексу законів про працю України на сучасну діяльність суб’єктів господарювання».

КОВАЛЕНКО ЖАННА АНАТОЛІЇВНА
студентка 2 курсу  5 групи ФМТП

У 2012 р. закінчила Шполянську ЗОШ I-III ст. №3 – гімназія, була нагороджена золотою медаллю.
У 2009 р. була обрана на посаду президента шкільної республіки.  Брала активну участь у спортивному та науковому житті школи. Неодноразово ставала призеркою шкільних, районних та обласних олімпіад.
У студентській науковій конференції «Відновлення економічного зростання в Україні: погляд молоді»  виступила з науковою доповіддю на тему «Права та обов’язки податкової міліції як органу дізнання щодо правопорушень у сфері сплати податків», зайняла ІІ місце.

КОСЕНКО АНАСТАСІЯ ВАСИЛІВНА
студентка 3 курсу  2 групи ФМТП

 Повна загальна середня освіта: Вороньківська ЗОШ I-III ступенів.
Наукові здобутки:
1) Всеукраїнська науково-практична конференція “Права людини та громадянина в Україні”.
Тема статті: “Кримінально-правова охорона людини від злочинів проти життя”.
2) Студентська наукова конференція “Відновлення економічного зростання в Україні: погляд молоді” Дисципліна: Державне право зарубіжних країн.
Тема виступу: Порівняльна характеристика прав і свобод людини і громадянина у Франції та Україні.

ДАНИЛЬЧЕНКО ТЕТЯНА МИХАЙЛІВНА
студентка 3 курсу  2 групи ФМТП

 Повна загальна середня освіта: спеціалізована школа № 210 м. Києва з поглибленим вивченням російської мови з першого класу.
Наукові здобутки:
1) Всеукраїнська науково-практична конференція “Права людини та громадянина в Україні”.
Тема статті: “Кримінальна відповідальність за злочини, вчинені у стані сп'яніння внаслідок зловживання алкоголю, наркотичних засобів або інших одурманюючих речовин”.
 

СЕРГЕЙЧУК АЛІНА МИХАЙЛІВНА
Студентка 3 курсу 4 групи

Сергейчук Аліна є головою ради студентського самоврядування факультету.
Брала участь у різних факультетських та університетських заходах, а саме:

  • участь у вокальному і хореографічному номерах «Дебют першокурсника 2012»;
  • участь у підготовці до свята, та у концертній програмі  «День факультету 2012»;
  • «День юриста 2012»;
  • допомагала у проведенні акцій «Подаруй дитині диво», «День закоханих 2012», «8 березня», «День Перемоги», «Новий рік 2012», «АнтиСНІД», «Новий Рік 2013».

Нагороджена грамотою КНТЕУ «За активну участь у роботі студентського самоврядування факультету та з нагоди святкування Дня ФМТП» (2012 р.).
Брала активну участь та неодноразово виступала   з доповідями на студентських науково-практичних конференціях, а саме:

  • «Тайм-менеджмент», тема доповіді: «Раціональне використання часу зараз – запорука кар'єрного успіху в майбутньому» (2012 р.);
  • брала участь у грі між студентами всіх гуртожитків "Що? Де? Коли?", команда посіла 1 місце (2012 р.);
  • брала участь  у відбірковому турнірі ХІ Чемпіонату КНТЕУ з "Брейн-рингу". Він проводився за правилами гри "Що? Де? Коли?" (2013 р.).

03.10.2013
Vita
5523
остання редакція 26.03.2016
41664