Симпозіум із науково-технічного співробітництва та обміну фахівцями між Гуансі-чжуанським автономним районом (КНР) та м. Київ
Загальна інформація
Державним підприємством «Центр науково-технічної інформації та сприяння інформаційного розвитку України» (ДП «Укртехінформ») спільно з China Talent and Technology Center (CTTC) 12 листопада 2018 року проведено Симпозіум з науково-технічного співробітництва та обміну фахівцями між Гуансі-Чжуанським автономним районом (КНР) та м. Київ.
Метою симпозіуму став розвиток наукової співпраці між Україною та Китаєм, залучення наукового потенціалу українських вчених для обміну досвідом з китайськими колегами.
У симпозіумі брала участь делегація народного уряду Гуансі-Чжуанського автономного району.
На урочистому відкритті заходу з вітальним словом виступили: директор ДП «Центр науково-технічної інформації та сприяння інформаційного розвитку України» Володимир Кочетков; директор відділу пошуку талантів організаційного департаменту комітету КПК Гуансі-Чжуанського автономного району Люй Юнцзян.
Під час заходу було розглянуто питання розвитку науково-технічного співробітництва науково-дослідних організацій, університетів та інноваційних підприємств м. Києва та Гансі-Чжуанського автономного району за такими напрямами: машинобудування, автопромисловість, металургія, нафтохімічна промисловість та нафтопереробка, харчова промисловість, сільське господарство, нові матеріали, інформаційні технології.
Китайська сторона запропонувала пільгові умови щодо розвитку науково-технічного співробітництва з українськими організаціями та оголосила вимоги щодо залучення провідних фахівців для обміну досвідом і проведення заходів науково-технічного співробітництва в Гансі-Чжуанському автономному районі.
Учасники від Київського національного торговельно-економічного університету також презентували на заході свої розробки:
- Андрій Роскладка, д.е.н., професор, завідувач кафедри кібернетики та системного аналізу, та Наталія Роскладка, д.е.н., професор кафедри туризму та рекреації, презентували доповідь на тему «Data Science: професійний аналіз даних»;
- Дмитро Антюшко, к.т.н., доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю, презентував доповідь на тему «Сухі розчинні продукти для ентерального харчування (розробка спеціального функціонального харчування)».
У процесі ділових переговорів китайська делегація виявила зацікавленість щодо співробітництва з Київським національним торговельно-економічним університетом.
Сподіваємося на ефективну співпрацю і надалі підприємств та наукових установ Гуансі-Чжуанського автономного району з Київським національним торговельно-економічним університетом у рамках взаємовигідного партнерства.