Майстер-клас для юристів «Правила адвокатської етики»

За ініціативи кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу відбувся майстер-клас від Національної асоціації адвокатів України на тему «Правила адвокатської етики України та країн ЄС: порівняльний аспект».

Спікером виступила Василик Ірина Богданівна, адвокат, кандидат історичних наук, доцент, проректор Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України, керівник науково-методичного Центру досліджень адвокатури і права НААУ, член експертної та науково-консультативної ради НААУ, лауреат Премії ім. Тараса Шевченка, експерт з історії адвокатури України та правил адвокатської етики.

Під час майстер-класу спікер порушив такі питання, як законодавче регулювання; реклама адвоката в країнах ЄС; робота з клієнтом; регулювання розміру гонорарів в ЄС; робота адвоката з рахунком клієнта; співпраця з іноземними колегами; кореспонденція і спілкування між адвокатами; що входить до адвокатської таємниці; розміри і наслідки дисциплінарних стягнень.

Дякуємо за змістовну і надзвичайно цікаву зустріч!

остання редакція 18.10.2021