Кафедра адміністративного, фінансового та інформаційного права
Кафедра адміністративного, фінансового та інформаційного права

Науковий юридичний клуб "Правова позиція"

адміністративного, фінансового та інформаційного права

Клуб функціонує в студентському середовищі нашого Університету для задоволення інтересу молоді до сучасних проблем права і правових інститутів, а також формування позиції у майбутніх фахівців-правознавців до права як механізму безконфліктної реалізації інтересів кожного у сучасному світі.

Метою діяльності клубу є цілеспрямована робота з формування високого рівня правосвідомості та правової культури учасників, поширення правових знань та правової інформації, залучення студентів та аспірантів до науково-дослідницької роботи у галузі права.

Запрошуємо до співпраці представників усіх верств освітнього та наукового середовища.

Науковий керівник – д.ю.н., проф., професор кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Віктор Васильович Мушенок
v.mushenok@knute.edu.ua

Студентський координатор – студентка 3 курсу ФМТП Вікторія Охріменко