Другий загальноукраїнський міжуніверситетський карʼєрний захід «Час працювати 2023»

Найкращі університети та роботодавці країни об'єднуються задля твоїх успішних кар'єрних перспектив! Саме зараз «Час працювати 2023», і це твій найкоротший шлях до першої роботи!

21-23 листопада в online на тебе чекатимуть:

• короткі й змістовні воркшопи для вдосконалення твоїх hard & soft skills;
  • щоденні добірки вакансій саме для студентів та випускників;
  • HR-сесії, де зможеш поставити запитання і потримати відповіді від професійних гуру;
  • відверті розмови з нещодавніми випускниками, які поділяться особистим досвідом працевлаштування.

Роботодавці, які вже чекають на зустріч: SoftServe, Genesis, Boosta, EY, Deloitte, Mazars, Baker Tilly, Arterium, Renesas Electronics, НБУ, Таскомбанк, Sigma Software, AC Crowe, Yalantis, PwC, Фармак, TCM Group Ukraine, Епіцентр К, Сільпо-Фуд, ОККО, Melexis, LOGITY, lifecell, KERNEL, Optima Hotels&Resorts, Мережа Права, Мистецький Арсенал та інші.

Поспішай на зустріч зі своєю роботою – заповнюй реєстраційну форму.

Тримай усі корисності під рукою в Telegram – https://t.me/timetowork_ua

Створюй власну карʼєрну траєкторію разом з нами!

остання редакція 09.11.2023