Гостьові лекції почесного професора Університету Маямі Маркуса Джоба

У Державному торговельно-економічному університеті 4 та 5 вересня 2024 року відбулися гостьові лекції почесного професора Університету Маямі (США) Маркуса Джоба. У заході взяли участь здобувачі бакалаврських освітніх програм: «Міжнародна економіка», «Міжнародний туризм», «Фінансовий бізнес», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» (англійська мова викладання).

Під час лекції на тему «Аспекти персонального фінансового менеджменту» професор Джоб розглянув принципи прийняття рішень у процесі управління власними коштами, а також надав поради щодо використання банківського кредиту. На наступній лекції, яка була присвячена темі «Поліпшення якості», лектор розповів про історію використання статистичних методів в управлінні виробничими процесами, про важливість врахування варіації інформації у процесі прийняття управлінських рішень, а  також висвітлив організаційні інструменти стосовно поліпшення якості.

Наприкінці лекцій здобувачі ставили запитання професору Джобу, дякували йому за цікавий матеріал і зробили колективні фотографії на пам'ять.

Кравцов Сергій Станіславович,
провідний спеціаліст відділу міжнародних зв'язків

05.09.2024
остання редакція 18.09.2024