Курс відеолекцій «Розроблення професійних стандартів» від Національного агентства кваліфікацій

Національне агентство кваліфікацій організовує та проводить одинадцятий набір слухачів на курс відеолекцій «Розроблення професійних стандартів», який проходитиме з 23 вересня до 11 жовтня 2024 року на навчальній платформі Агентства.

Програма курсу відеолекцій розрахована на розробників і потенційних розробників професійних стандартів та інших зацікавлених осіб.

У програмі курсу відеолекцій передбачено такі теми:

• загальні відомості про професійні стандарти;
  • процедура розроблення, введення в дію та перегляду професійних стандартів;
  • аналіз професійної діяльності;
  • структура професійного стандарту;
  • формулювання результатів навчання;
  • визначення рівня професійних кваліфікацій за Національною рамкою кваліфікацій;
  • міжнародний досвід,
  • інформаційна рубрика «Найкращі практики створення професійних стандартів в Україні».

Для участі у курсі потрібно заповнити реєстраційну форму за посиланням. Реєстрація відкрита до 22 вересня 2024 року включно.

Посилання для авторизації на навчальній платформі Агентства із доступом до відеолекцій буде розіслано 23 вересня 2024 року усім зареєстрованим учасникам.

Долучайтесь!

19.09.2024