logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Перехід на вищий рівень співпраці з британським партнером

Загальна інформація

У рамках Меморандуму про взаєморозуміння між КНТЕУ та Університетом Центрального Ланкаширу (UCLAN) 23 червня 2015 р. відбулася зустріч регіонального координатора міжнародного відділу Емілі Пейдж з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків В.М. Саєм і директором Центру європейської освіти Т.П. Дупляк.

Під час зустрічі було обговорено питання розширення співробітництва щодо студентських обмінів, відряджень викладачів, розробки спільних міжнародних проектів.

Було домовлено, що із завершенням реструктуризації наприкінці 2015 р. Бізнес-школи Університету Центрального Ланкаширу будуть конкретизовані програми обмінів студентів.  

UCLAN готовий сприяти спрощенню процедури відбору студентів, надання місць в гуртожитках, а для найкращих студентів – отримання спеціальних стипендій цього навчального закладу. Основною вимогою для навчання українських студентів КНТЕУ є володіння мовою на рівні В2.

Обговорено питання можливості подання у 2016 р. спільного проекту на фінансування Європейської Комісії.

Таким чином, з обох сторін ініціюється перехід на вищий рівень співпраці з UCLAN – від лінгвістичних програм до реалізації принципів подвійного дипломування.

23.06.2015
Nataliia
1828
остання редакція 20.10.2015
knteu