Перемога здобувачів вищої освіти КНТЕУ на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

21 травня 2021 р. на базі Одеської національної академії харчових технологій відбувся другий етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань та спеціальності «Готельно-ресторанна справа», на який було представлено 74 студентських наукових робіт від 94 авторів із закладів вищої освіти України.

Кафедру готельно-ресторанного бізнесу КНТЕУ з результатами наукових досліджень представили студентки Кудіна Валерія (науковий керівник к.е.н., доц. Салімон О.М.), Тесля Юлія (к.е.н., доц. Бовш Л.А.), Мороз Валерія (к.е.н., доц. Расулова А.М.). У складі галузевої конкурсної комісії працювала д.е.н., доц. кафедри Охріменко А.Г.

На підставі представлення результатів дослідження та підсумкового засідання галузевої конкурсної комісії студентка 2 курсу спеціальності Кудіна Валерія посіла 1 місце.

Вітаємо переможницю, учасників, наукових керівників та бажаємо подальших наукових здобутків!

Факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, кафедра готельно-ресторанного бізнесу щиро пишається своїми талановитими науковцями!

остання редакція 26.05.2021