logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Головна сторінка

Підготовче відділення для іноземців та осіб без громадянства

  Підготовче відділення для іноземців та осіб без громадянства є навчально-виховним структурним підрозділом Київського національного торговельно-економічного університету.   

Організація набору та прийому іноземних громадян на навчання в КНТЕУ здійснюється відповідно до ліцензій Міністерства освіти і науки України та згідно з чинним законодавством України.

 

Підготовче відділення для іноземців та осіб без громадянства готує іноземних громадян для подальшого навчання в університеті та в інших вищих навчальних закладах України.

 

Навчальний процес повністю забезпечений навчально-методичною документацією. Матеріально-технічне, паспортно-візове забезпечення, умови проживання, медичне обслуговування та страхування життя іноземних громадян відповідають вимогам навчального закладу четвертого рівня акредитації.

Іноземці мешкають у сучасних гуртожитках, що розташовані поруч з навчальними корпусами.

Навчання та проживання платне.

Основне завдання - опанування іноземними громадянами української  мови (або російської мови)  та спеціальних  дисциплін на рівні, достатньому для продовження навчання з економічних, психологічних та гуманітарних спеціальностей у КНТЕУ або з інженерних та медичних спеціальностей в інших ВНЗ України.

Для навчання на підготовчому відділенні для іноземців та осіб без громадянства КНТЕУ потрібно отримати персональне Запрошення на навчання, яке є підставою для видачі візи в посольстві України в країні проживання іноземця. 

Для цього необхідно надати такі документи (перекладені українською мовою та засвідчені нотаріально):

  • гарантійну заяву на отримання бланка запрошення;
  • копію паспорта;
  • копію документів про освіту на батьківщині.

КНТЕУ сприяє в оформленні документів іноземцям на право перебування в Україні та посвідок для тимчасового проживання згідно з чинним законодавством України після їхнього приїзду в Україну з метою навчання.

Кандидати на навчання подають такі документи:

1) оригінал запрошення на навчання;

2) документ про освіту;

3) медичний сертифікат про стан здоров'я, засвідчений офіційним органом охорони здоров'я країни, з якої прибув іноземець,  і виданий не пізніше, ніж за два місяці до від'їзду на навчання в Україну;

4) страховий поліс з надання екстреної медичної допомоги;

5) копії документа про народження та паспорта;

6) 12 фотокарток (матовий папір): 6 - розміром 35мм*45мм, 6 - розміром 60мм*40мм;

7) зворотній квиток із відкритою датою повернення на батьківщину терміном дії до одного року.

Документи повинні бути засвідчені відповідно до законодавства країни їх видачі, перекладені українською мовою та легалізовані у встановленому порядку (консульська легалізація).

ЩИРО ЗАПРОШУЄМО ДО НАШОГО УНІВЕРСИТЕТУ!

12.06.2013
act
4707
остання редакція 21.03.2017
adv