logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Головна

Центр європейської освіти

Центр європейської освіти створено у вересні 2014 року як навчально-консультаційний підрозділ Київського національного торговельно-економічного університету. Його діяльність націлена на реалізацію принципу академічної мобільності та створення для студентів можливості подвійного дипломування.

Метою Центру європейської освіти є підготовка студентів та випускників КНТЕУ для вступу у вищі навчальні заклади Європи – партнери КНТЕУ на освітні ступені «бакалавр» та «магістр» у рамках програм подвійного дипломування.

Основними завданнями Центру є:

  • здійснення мовної (англійська / французька) підготовки студентів, випускників, а також працівників КНТЕУ до рівнів володіння мовою В1 / В2 за стандартами Європейського Союзу, які є необхідними для вступу у вищі навчальні заклади Європи;
  • надання інформаційно-консультаційних послуг щодо навчання у вищих навчальних закладах Європи – партнерах КНТЕУ у рамках програм подвійного дипломування, а також подальший супровід студентів при запису та поданні документів на вступ у ці вищі навчальні заклади.

Центр європейської освіти надає можливість студентам та випускникам КНТЕУ навчатися у європейських вищих навчальних закладах на рівних правах з громадянами країн-членів ЄС, як французькою, так і англійською мовами, за широким спектром напрямів підготовки та спеціальностей, а також отримати європейський диплом бакалавра лише за 1 рік, а диплом магістра – за 2 роки.

Центр європейської освіти є наступником Французько-Українського інституту управління, який ефективно функціонував більше 13 років. Він реалізує свої функції та цілі на основі договорів з декількома, насамперед французькими, вищими навчальними закладами, серед яких: Університет Клермон-Овернь, м. Клермон-Ферран; Вища європейська школа комерції «ESCP Europe», м. Париж; Бізнес-школа "Ауденсія", м. Нант; Університет Гренобль Альпи, м. Гренобль; Університет Парі Ест Кретей, м. Париж.

Орієнтація на французькі ВНЗ обумовлена, насамперед, тим, що саме в цій країні існують найбільш привабливі (що стосується французьких університетів) і відносно привабливіші (стосовно «вищих школ») фінансові умови навчання у порівнянні з умовами в інших провідних країнах Західної Європи. Вартість запису в французькі університети становить 400-600 євро за рік. Вагомим є також те, що останні роки у Франції розширюється можливість навчання на англійській мові.

Центр європейської освіти також співпрацює з Університетом Центрального Ланкаширу, м. Престон (Великобританія), Університетом ім. Гульєльмо Марконі, м. Рим (Італія) та іншими ВНЗ Західної та Центральної Європи.

09.09.2014
Vita
7799
остання редакція 09.02.2018
41708