logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Екотур по національних парках Карпат

ЕКО КНТЕУ

Природа - це вічне життя, становлення і рух.
Природа не визнає жартів, вона завжди правдива, завжди серйозна, завжди сувора; вона завжди права; помилки ж і омани виходять від людей.
Природа - творець всіх творців.  
І.Гете

Тільки-но почався 2016 рік, а активісти ЕкоКНТЕУ не забарилися, та в свою чергу розпочали його захоплюючим екологічним туром Карпатами.

ЕкоКлуб подорожував мальовничими куточками Івано-Франківської, Чернівецької та інших областей Західної України. В скарбничці активістів поїздки до зимової Вижниці, Національного парку – Маєток «Сокільське», Гірськолижного курорту «Німчич», Туристично-мистецького комплексу "Маєток Святого Миколая" в Національному природному парку «Гуцульщина», зупинка в садибі «Еко-Карпати» та багато інших.
         Неперевершеними залишись поїздки та прогулянки  Карпатами. Вкотре переконуєшся, що природа потребує нашої охорони та  захисту. Недарма на території самих гір є національні парки (Карпатський в Україні, Татранський в Польщі, Татранський в Словаччині, Ретезат та інші), та велика кількість заповідників, а у 2003 році була прийнята Рамкова конвенція про охорону та сталий розвиток Карпат.

         Людина є невід'ємною постаттю в природі, яка взаємодіє у всіх природних круговоротах і процесах. Залишаючись наодинці з природою, людина повинна пам'ятати, що вона єдина, хто може зберегти всю гармонію і баланс в навколишньому живому світі.

ЗБЕРЕЖІТЬ ПРИРОДУ РАЗОМ З ЕКОКНТЕУ!

Бабич Евгенія

21.01.2016
annzo
1853
остання редакція 22.01.2016
annzo