logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Міжнародний день лісів

ЕКО КНТЕУ

21 березня 2016 року з нагоди святкування Міжнародного дня лісів, ЕкоКНТЕУ вирішив відвідати Ботанічний сад імені акад. О.В. Фоміна. Сад заснований в 1839 році - є одним із найстаріших ботанічних закладів України. Це науково-дослідна, навчальна, освітня, природоохоронна установа, яка має за мету збереження, вивчення та збагачення рослинних ресурсів регіону видами місцевої і світової флори шляхом створення, поповнення та збереження ботанічних колекцій.

Скляне спорудження приховує в собі пальмовий рай. Побудували 32-метровий кліматрон ще 1977 році. Площа - 1100 квадратних метрів. Всередині - близько чотирьох тисяч видів субтропічних рослин і найстаріші екземпляри пальм.Відкритим коридором кліматрон з'єднаний з купольної 20-метрової оранжереєю, в якій мешкають тропічні рослини. Тут +25, дуже волого і жарко. З круглої даху капає, як після тропічної зливи. Пробираючись крізь зарості небачених рослин, крокуючи вузенькими стежками вздовж столітніх стовбурів пальм, помічаючи в густій зелені яскраві цвітіння, на хвилинку опиняєшся, десь там, в тропічних лісах Африки. Зусиллями кількох поколінь ботаніків зібрано унікальну колекцію рослин різного географічного походження.

Відвідувачі задоволені тим, що в Україні бережуть матінку-природу з її безмежними ріками, зеленими лісами та квітучими полями. ЕкоКлуб приєднується до всіх вдячних відвідувачів та закликає допомагати у створенні таких місць на нашій планеті, адже кожен з нас невід'ємна частина майбутнього нашої зеленої планети.

21.03.2016
annzo
2824
остання редакція 22.03.2016
annzo