logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Всесвітній день здоров'я

ЕКО КНТЕУ

З нагоди Всесвітнього Дня охорони здоров'я 7 квітня у холі А корпусу була проведена тематична акція. В результаті співпраці РСС КНТЕУ, Екологічного клубу та викладачів у День здоров'я можна було виміряти артеріальний тиск, зважитись, вирахувати свою "ідеальну вагу", враховуючи індивідуальні фізичні показники. 
Також, захід супроводжувався інформативною презентацією на тему здоров'я та здорового способу життя. Не оминули увагою і тематичні яскраві банери, які виготовили спеціально на замовлення. Всі бажаючі отримували безліч корисної інформації, щоб кожна людина могла зрозуміти, як багато значить здоров'я в їхньому житті. 
Цьогоріч, тема Дня - "Переможемо, діабет!"

На жаль, в наш час епідемія діабету стрімко наростає по всьому світу, причому особливо різке зростання помічено в країнах з низьким і середнім рівнем доходу. За даними ВООЗ, у світі понад 350 мільйонів людей страждають від діабету, через 20 років це число може більш ніж подвоїтися, а до 2030 року діабет стане сьомою провідною причиною смерті. Але діабет лікувати можна і потрібно, а більшу частину випадків захворювання можна запобігти. Розширення доступу людей до діагностування, навчання правильній поведінці і доступне в ціновому відношенні лікування є важливими елементами заходів у відповідь. Доведено, що прості заходи щодо зміни способу життя ефективно запобігають або відкладають початок діабету 2 типу. Тому мета Дня здоров'я в цьому році - розширити профілактику діабету, зміцнити надання медичної допомоги і підсилити епіднагляд. Всесвітній день здоров'я - це глобальна кампанія, яка спрямована на привернення уваги кожного жителя нашої планети до проблем здоров'я та охорони здоров'я, з метою проведення спільних дій для захисту здоров'я і благополуччя людей.
 

Бабич Евгенія

07.04.2016
annzo
2101
остання редакція 21.04.2016
annzo