31 березня – 1 квітня 2016 року на базі Київського національного торговельно-економічного університету відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Стратегія розвитку аудиту в умовах глобалізації економічних відносин», що була організована спільно з Тбіліським державним університетом імені Іване Джавахішвілі (Грузія).

Роботу конференції відкрив декан факультету обліку, аудиту та інформаційних систем Київського національного торговельно-економічного університету, кандидат технічних наук, доцент О.А. Харченко. З вітальним словом до учасників конференції звернувся завідувач кафедри фінансового аудиту КНТЕУ, доктор економічних наук, професор С.В. Бардаш.

У роботі пленарного засідання 31 березня 2016 року, взяли участь голова Державної аудиторської служби України Л.В. Гаврилова, президент Гільдії внутрішніх аудиторів України, перший проректор Національної академії статистики, обліку і аудиту, доктор економічних наук, професор О.Ю. Редько, директор Дочірнього підприємства «Zeelandia» (Королівство Нідерланди) А.П. Василенко, працівники Рахункової палати України, Національного банку України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг України, провідні вчені, професори, доценти, аспіранти навчальних закладів та науково-дослідних установ, керівники аудиторських компаній.

У своїх виступах, а також в оприлюднених матеріалах учасники конференції з Києва, Тбілісі, Вінниці, Житомира, Львова, Одеси, Рівного, Харкова розглянули проблеми розвитку аудиту в Україні та світі, перспективи розвитку ринку аудиторських послуг, організаційно-правові засади функціонування внутрішнього аудиту, механізми забезпечення та контролю якості роботи аудиторів, стан впровадження інноваційних систем і технологій аудиту, перспективи розвитку державного фінансового аудиту, проблеми фахової підготовки бухгалтерів та аудиторів.

1 квітня 2016 року в рамках конференції відбулося засідання круглого столу на тему «Роль особистості у розвитку науки, практики та освітньої діяльності», який був присвячений науково-дослідній діяльності Заслуженого діяча науки і техніки України, доктора економічних наук, професора Білухи Миколи Тимофійовича

У роботі круглого столу взяли участь доктор технічних наук, професор, перший проректор з науково-педагогічної роботи КНТЕУ Н.В. Притульська, доктор економічних наук, професор, проректор з наукової роботи КНТЕУ С.В. Мельниченко, доктор економічних наук, професор, професор кафедри економіки та фінансів підприємства КНТЕУ І.О. Бланк, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри статистики та економічного аналізу Національного університету біоресурсів і природокористування України В.К. Савчук, доктор економічних наук, професор, професор кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Національного університету біоресурсів і природокористування України Л.К. Сук, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри аудиту і економічного аналізу Національного університету державної податкової служби України Т.В. Микитенко, шеф-редактор газети «Все про бухгалтерський облік» О.Г. Степовий, кандидати та доктори наук, підготовлені під керівництвом М.Т. Білухи.

За результатами роботи конференції учасники затвердили відповідні рекомендації.

01.04.2016
adv