Свято науки в КНТЕУ: Міжнародна науково-практична конференція «Виклики глобалізації ХХІ ст. та стратегія соціально-економічного відродження України»

24 травня 2016 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Виклики глобалізації ХХІ ст. та стратегія соціально-економічного відродження України».

Учасників конференції привітала проректор з наукової роботи Мельниченко Світлана Володимирівна, яка наголосила на надзвичайній актуальності та важливості винесених на конференцію дискусійних платформ та побажала всім наснаги в науковій діяльності.

У конференції взяли участь понад 100 учасників із різних країн світу (Польщі, Литви) та 15-ти навчальних закладів України.

Почесні гості конференції:

1. Рачук Олег Олександрович - адвокат, президент Асоціації адвокатів України, керуючий партнер АТ «НацінаРачук»;
  2. Ярош Зоя Володимирівна -  адвокат, віце-президент Асоціації адвокатів України, керуючий партнер адвокатської компанії «Маршаллєр і партнери»;
  3. Санін Богдан Володимирович - суддя Окружного адміністративного суду м. Києва,  віце-президент Асоціації адміністративних суддів.

Дискусійні платформи конференції

• Трансформація зовнішньоторговельних пріоритетів України в умовах глобалізаційних викликів.

• Дисторції в міжнародних бізнес процесах.

• Екологічні тренди в активізації міжнародного співробітництва.

• Розвиток інтеграційних процесів у фіскальній сфері.

• Вітчизняне публічне право: методологія, теорія, практика.

• Стратегія реформування національного законодавства.

• Міжнародно-правове забезпечення сталого економічного розвитку.

• Теоретико-правові аспекти забезпечення безпеки підприємницької діяльності.

24.05.2016
остання редакція 28.11.2016