Інформаційно-консультативна допомога студентам першого курсу

ЕКО ДТЕУ

Вересень – початок не тільки навчання, а й роботи організацій, спілок та клубів університету. З метою залучення до співпраці студентів першого курсу та розповідь про діяльність активів студентства, було проведено консультативну роботу. Представники ЕкоКлубу розповідали про свою діяльність, досягнення у Еко політиці університету та закликали приєднуватися, задля спільної мети – вдосконалення КНТЕУ.

Вслід за цим, було організовано перші зустрічі молодих активістів із представниками та керівництвом ЕкоКлубу.

Проведені зустрічі ознайомили студентів із організаційними питаннями та надано завдання для подальшої роботи.

Всіх охочих просимо приєднуватися до ЕкоКлубу!

Нас можна знайти

30.09.2016