logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Art Green Fest 2016

ЕКО КНТЕУ

23-25 вересня 2016 року на території ТРЦ ART Mall у м.Києві відбулась грандіозна подія для істинних цінувальників рослинництва в Україні - Art Green Fest 2016.
Фестиваль ландшафту, садівництва та рослинництва - це яскравий ярмарок рослин та товарів для саду, в якому прийняло участь більше 100 компаній не тільки з території України, але і з закордону. 
У ЕкоКНТЕУ була унікальна можливість відвідати ярмарки, конкурси, виставки, майстер-класи і не тільки.
Всі бажаючі могли придбати якісні та унікальні рослини, товари для садових центрів та ландшафтних студій, флористику та багато супутніх товарів для озеленення. Під час фестивалю розігрувалось більше 2000 подарунків від організаторів та партнерів Art Green Fest 2016 за допомогою спеціальних скетч-карт, що роздавалися при вході на Фестиваль.
Оскільки, Art Green Fest 2016 мотивує розвиватись та вдосконалюватись кожного свого учасника, було вирішено проводити конкурс Art Green Project, що допоможе визначити найкращого ландшафтного дизайнера 2016 року. 
Ще, в рамках події до уваги всіх присутніх було представлено електромобіль Nissan Leaf, який не використовує паливо. Нові "eco cars" приємно вражають своєю екологічністю та нешкідливістю навколишньому середовищу. 
Конкурсні інсталяції, майстер-класи, виставки - атмосфера зеленої казки не залишила байдужим нікого!

Бабич Евгенія

25.09.2016
annzo
1822
остання редакція 27.09.2016