Дні гостинності в ДТЕУ

Вступнику

Закінчуєш школу і готуєшся до вступу до закладу вищої освіти? А чи хотілося б тобі самому відчути атмосферу навчання в одному з провідних університетів?

Якщо мрієш про вступ до Державного торговельно-економічного університету – долучайся до програми Центру профорієнтаційної роботи ДТЕУ!

Центр профорієнтаційної роботи організовує День гостинності у ДТЕУ – це:

1. Індивідуально для кожного бажаючого вступника з батьками, друзями або для класу (9-11 кл.), групи коледжу проводиться зустріч з представниками університету (відповідальний секретар приймальної комісії або відповідальний за спеціальність та співробітники центру), які надають вичерпну інформацію щодо вступу та відповідають на всі запитання.
  1. Під час зустрічі проводиться екскурсія університетом, надаються друковані рекламно-інформаційні матеріали.
  1. Учасники Дня гостинності заповнюють форму, в якій є можливість залишити свої координати для зворотного зв’язку.

Зверни увагу - щоб стати учасником програми День гостинності у ДТЕУ, достатньо зареєструватися у формі. Про все інше подбаємо ми.

Реєстрація на День гостинності у ДТЕУ

Чекаємо на Вступі-2022!