Профорієнтаційні заходи

Центр профорієнтаційної роботи

29 жовтня 2016 року Київський національний торговельно-економічний університет взяв участь у виставці ТОП Університетів України "Успішний 11-класник" м. Київ, Конгрес-хол "PRESIDENTHOTEL".

26 вересня 2016 року Київський національний торговельно-економічний університет взяв участь в Ярмарці професій 2016 для учнівської молоді випускних класів, їх батьків та вчителів, що проводилась у приміщенні «Конференц холу» м. Ірпінь.

За результатами участі у виставці КНТЕУ отримав Подяку за активну участь в профорієнтаційній роботі.

02.11.2016
redactor