logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Візит Надзвичайного та Повноважного Посла Грецької Республіки в Україні Георгіоса Пукаміссаса

Загальна інформація

18 січня 2017 року КНТЕУ відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Грецької Республіки в Україні Георгіос Пукаміссас.

Призначений кілька місяців тому, він відвідав першим серед українських вишів саме КНТЕУ. Безумовно цей візит був невипадковим, адже Київський національний торговельно-економічний університет та Грецію пов’язують давні відносини. Про це свідчать, зокрема, угоди про співробітництво нашого університету з десятком університетів та коледжів цієї середземноморської країни, проведення практики студентів у кращих готелях Греції.

Новопризначений Посол зустрівся і мав змістовну бесіду з ректором А.А. Мазаракі, за участю проректорів С.Л. Шаповал та В.М. Сая. Зокрема, відбулася розмова про перспективи організації навчальної практики студентів у 2017 році на підприємствах гостинності Греції.

Почесний гість відвідав захист кваліфікаційних робіт студентів магістерської програми англійською мовою викладання «Менеджмент туристичного бізнесу». Пан Посол не тільки ознайомився з окремими студентськими роботами, але й поставив слушні, конкретні запитання. Георгіос Пукаміссас високо оцінив рівень як професійної, так і англомовної підготовки майбутніх магістрів. У рамках візиту почесний гість також відвідав лабораторії університету, зокрема: навчальні класи факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, конгрес-центр, стадіон тощо. 

Наприкінці зустрічі, високо оцінивши матеріальний рівень та науково-педагогічний потенціал університету, Посол висловив готовність вже в найближчому майбутньому виступити перед студентами КНТЕУ. 

18.01.2017
adv
3046
остання редакція 14.04.2017
redactor