Засідання Оргкомітету Третього всеукраїнського з'їзду ВНЗ державної форми власності

20 січня 2017 року на виконання рішення Президії Спілки ректорів вищих навчальних закладів України (Витяг із протоколу №1 від 12 січня 2017 р.) відбулося засідання Організаційного комітету Третього всеукраїнського з’їзду вищих навчальних закладів державної форми власності.

Список учасників засідання Оргкомітету Третього всеукраїнського з'їзду вищих навчальних закладів державної форми власності.

Порядок денний засідання включав розгляд таких питань:

1. Про ситуацію з Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.
  2. Про розподіл функцій між членами Організаційного комітету Третього всеукраїнського з’їзду вищих навчальних закладів державної форми власності.
  3. Про організацію проведення Третього всеукраїнського з’їзду вищих навчальних закладів державної форми власності.
  4. Різне.

На засіданні Оргкомітету Третього всеукраїнського з’їзду вищих навчальних закладів державної форми власності:

• обговорено проблеми, що зумовлюють блокування повноцінного початку роботи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Учасникам засідання надані відповідні документи та представлені відеоматеріали;
  • затверджено склад та розподілено функції між членами Організаційного комітету Третього всеукраїнського з’їзду вищих навчальних закладів державної форми власності;
  • опрацьовано проекти документів, що регламентують діяльність Третього всеукраїнського з’їзду вищих навчальних закладів державної форми власності.

Ухвалено рішення (Протокол №1 засідання Організаційного комітету Третього всеукраїнського з’їзду вищих навчальних закладів державної форми власності від  20 січня  2017 р.):

1. Оголосити про початок підготовки до проведення Третього всеукраїнського з’їзду вищих навчальних закладів державної форми власності.
  2. З метою деблокування діяльності Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти запропонувати Спілці ректорів вищих навчальних закладів України направити звернення до Кабінету Міністрів України та членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти щодо надання інформації про результати розгляду Подання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 21.10.2016 стосовно призначення на посаду Голови та заступників Голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (Лист Оргкомітету Третього всеукраїнського з'їзду вищих навчальних закладів державної форми власності до Голови Спілки ректорів вищих навчальних закладів України).
  3. Рішення про дату проведення Третього всеукраїнського з’їзду вищих навчальних закладів державної форми власності буде прийнято після отримання відповіді від Спілки ректорів вищих навчальних закладів на наступному засіданні Організаційного комітету.

Матеріали засідання Оргкомітету Третього всеукраїнського з’їзду вищих навчальних закладів державної форми власності:

20.01.2017
adv