logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Інтернаціоналізація КНТЕУ: програма міжнародної академічної мобільності Еразмус+ з бізнес-школою «Ауденсія»

Загальна інформація

Нещодавно доцент кафедри економіки та фінансів підприємства КНТЕУ Олена Миколаївна Матусова повернулася з бізнес-школи «Ауденсія» (м. Нант, Франція), у якій вона викладала дисципліну «Управління ризиками підприємства» англійською мовою в рамках Програми Еразмус+ «Навчальна (академічна) мобільність».

Дисципліну «Управління ризиками підприємства» Матусова О.М. викладає на англомовних магістерських програмах КНТЕУ вже декілька років. Саме ця дисципліна була обрана французькими партнерами з переліку всіх англомовних дисциплін нашого університету. Обов’язковою вимогою для участі в програмі міжнародної академічної мобільності Еразмус+ було володіння англійською мовою на рівні не менше В2 за стандартами Європейського Союзу.

Викладання в бізнес-школі «Ауденсія» включало в себе інтенсивний 18-годинний курс для групи студентів цього провідного європейського ВНЗ, що відомий у світі своїми навчальними програмами з менеджменту.

Така подія є новим етапом розвитку міжнародного співробітництва КНТЕУ та важливою складовою його інтеграції в європейський освітній простір. Про зростання конкурентоздатності університету на міжнародному освітянському ринку свідчить не лише факт щорічного збільшення кількості іноземних студентів на англомовних магістерських програмах, а й відтепер читання лекцій нашими викладачами у відомих європейських ВНЗ.

03.02.2017
42265
3031
остання редакція 14.04.2017
redactor