logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Презентація програм навчання в бізнес-школі «Ауденсія»

Загальна інформація

13 лютого 2017 року до Київського національного торговельно-економічного університету завітав представник бізнес-школи «Ауденсія» (м. Нант, Франція) Метью Ветерінгтон.

У рамках візиту відбулася зустріч із проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків В.М. Саєм та директором Центру європейської освіти Т.П. Дупляк.

Також Метью Ветерінгтон презентував студентам КНТЕУ англомовні та франкомовні магістерські програми навчання (студентський обмін, подвійне дипломування та ін.) у рамках угоди про співробітництво.

Співпраця КНТЕУ з цією провідною європейською бізнес-школою, що відома у світі своїми навчальними програмами з менеджменту, розпочалася наприкінці 2013 р.

За цей час 7 студентів університету взяло участь у семестровому обміні, 2 студенти отримали диплом за програмою «Міжнародний магістр з менеджменту», а також 3 студенти продовжують своє навчання у 2016-2017 н.р. у рамках програми подвійного дипломування.

Варто відзначити, що студентський обмін є двостороннім, що свідчить про визнання КНТЕУ на міжнародному освітянському ринку. Так, 2014-2015 н.р. протягом семестру в університеті навчалися 2 французьких студенти на англомовній магістерській програмі «Туризм».

Також у 2017-2018 н.р. планується приїзд на семестрове навчання ще одного французького студента в рамках Програми Еразмус+ «Навчальна (академічна) мобільність».  

За додатковою інформацією стосовно умов навчання на англомовних та франкомовних магістерських програмах у бізнес-школі «Ауденсія» звертатися до Центру європейської освіти КНТЕУ (кім. Д-229), а щодо англомовних магістерських програм КНТЕУ – до відділу міжнародних зв’язків (кім. А-229а).

13.02.2017
42265
2274
остання редакція 14.04.2017
redactor