Знайомство з факультетами 9-10 червня 2020 року

11:00 факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу
13:00 факультет економіки, менеджменту та психології
15:00 факультет фінансів та обліку

9-10 червня 2020 року на офіційному You Tube каналі КНТЕУ kyotostreet у межах проєкту ВСЕ ПРО ВСТУП ДО КНТЕУ будуть розміщені відео-презентації факультетів.

Ви дізнаєтеся про специфіку й унікальність спеціальностей на які здійснюється прийом у КНТЕУ, як відбувається навчальний процес та проходить позанавчальний час на різних факультетах, познайомитеся з діяльністю Ради студентського самоврядування.

Детальний опис спеціальностей та їх розподіл по факультетам Ви можете переглянути ТУТ...

Обрати майбутній фах з нами легко! До зустрічі!

Про Умови прийому до КНТЕУ на всі освітні рівні та строки Вступної кампанії-2020 можна дізнатися, переглянувши День відкритих дверей від 3 червня 2020 року:

Познайомитися з університетом та дізнатися про загальні відомості щодо Вступу 2020 можна переглянувши День відкритих дверей від 29 квітня:

• ВІДЕОЕКСКУРСІЇ університетом: тут ти навчатимешся, розвиватимешся та житимеш!
  • Огляд аудиторій, комп'ютерних класів, VR-студії, коворкінги, гуртожитки, кафе та їдальні, спортивні локації, місця творчої реалізації студентів!
  • Знайомство з факультетами

КНТЕУ – створюй себе, створюй майбутнє!

Отримуйте своєчасно інформацію про вступну кампанію-2020 на офіційному сайті університету knute.edu.ua у рубриці «Вступнику». Дізнавайтеся про цікаві івенти, дні факультетів, яскраве студентське життя на інших офіційних ресурсах:

Приєднуйся до родини КНТЕУ, підписуйся на офіційні сторінки в соціальних мережах!

11.09.2019
adv